Dla kogo przeznaczona jest gra?

Gra przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych. Podzielona została na trzy poziomy trudności, aby uczniowie mogli rywalizować między sobą w odpowiedniej grupie wiekowej.

Jak moja gmina może dołączyć do rozgrywki?

Aby dołączyć do rozgrywki należy skontaktować się z przedstawicielami firmy AMM Systems Sp. z o.o. oraz przejść przez formalności związane z podpisaniem umowy i aktywowaniem gry dla wskazanych szkół podstawowych.

W jaki sposób przeprowadzić olimpiadę?

Sposób przeprowadzenia olimpiady zależy od preferencji gminy, która do niej dołącza. Rekomendujemy kilka dobrych praktyk, które warto wziąć pod uwagę podczas organizacji olimpiady.

Jakie są szczegółowe zasady gry?

Każdy uczeń ma dostęp do dwóch trybów – trybu nauki i trybu konkursu. Podczas trybu nauki uczniowie zdobywają punkty, które potrzebne są do odblokowania kolejnych etapów oraz trybu konkursowego. W trybie nauki uczniowie mogą powtarzać dowolnie wszystkie 4 etapy. Tryb konkursu startuje w określonym terminie, a każdy uczeń ma 3 szanse na zdobycie jak największej liczby punktów. Najwyższy uzyskany wynik zaliczany jest do rankingu.

Skąd czerpać informacje na temat gry?

Szczegółowe informacje na temat gry można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładkach “Dla gmin” oraz “Pytania i odpowiedzi”.

Jak zaznajomić uczniów z ideą rozgrywki?

Rekomendujemy przedstawienie uczniom idei rozgrywki podczas godzin wychowawczych w szkołach. Nauczyciele dzięki przekazanym materiałom pomocniczym (instrukcje, plakaty, ulotki) mogą bezpośrednio zaznajomić podopiecznych z zasadami olimpiady. Pomocna dla uczniów będzie również podstrona “Pytania i odpowiedzi” na naszej stronie internetowej.

Skąd wziąć kody dostępu dla uczniów?

Po podpisaniu umowy i przekazaniu listy szkół i klas, pracownicy AMM Systems wygenerują kody dostępów dla każdego ucznia, a następnie przekażą je w uzgodnionej formie (lista w Excelu lub drukowane naklejki). Aby spełnić obowiązek prawny względem konkursu, przed przekazaniem kodu dostępu uczniowi należy uzyskać zgodę rodzica na uczestnictwo. Wszelkie wzory zgód oraz regulaminów dostarczamy Państwu jako załączniki do umowy.

Ile trwa olimpiada?

Czas trwania olimpiady zależy od decyzji gminy. Rekomendujemy, aby trwała ona 1 miesiąc.

Jakie są nagrody dla uczestników?

Nagrody dla najlepszych uczniów sponsorowane są przez gminę lub partnerów sponsorujących nagrody.

Na jakich platformach dostępna jest gra dla uczniów?

Gra dostępna jest na telefony i tablety z systemem Android, a także w wersji przeglądarkowej na komputery pod adresem: gra.pogromcysmieci.eu.

Skąd pozyskać materiały promocyjne?

Po podpisaniu umowy wspólnie z grafikami AMM Systems opracowujemy projekty materiałów promocyjnych, a następnie (w razie potrzeby) zlecamy ich wydruk.

Do kogo się zgłosić w razie problemów technicznych?

W przypadku wystąpienia problemów technicznych, prosimy wszelkie uwagi kierować na adres e-mail: cok+pogromcysmieci@ammsystems.pl. Nasza obsługa techniczna zajmie się zgłoszeniem.

Gdzie mogę znaleźć wzór regulaminu konkursu?

Wzór regulaminu konkursu dołączany jest jako załącznik do umowy. Dodatkowo przekazujemy wzór w wersji elektronicznej na wskazany adres e-mail.

Kto jest twórcą gry?

Twórcą gry jest AMM Systems Sp. z o.o. z Wrocławia, wieloletni twórca systemów i aplikacji dla samorządów w całej Polsce. Stworzyliśmy między innymi aplikację BLISKO, do której dołączyło już około 600 gmin w całej Polsce. Z naszych systemów skorzystało już ponad pół miliona użytkowników.

Jak mogę się skontaktować z twórcą gry?

Dane kontaktowe można znaleźć w zakładce Kontakt. W przypadku ogólnych pytań zapraszamy do kontaktu z biurem: tel: +48 71 750 47 00, mail: biuro@ammsystems.pl