Kto może zagrać w grę?

W Pogromców Śmieci może zagrać uczeń szkoły, która dołączyła do rozgrywki. Informację na temat tego, czy dana szkoła bierze udział w olimpiadzie można znaleźć na stronie szkoły oraz na stronie gminy.

Jakie są szczegółowe zasady gry?

W rozgrywce masz do rozegrania dwa tryby gry: tryb nauki oraz tryb konkursu. W ramach trybu nauki dostępne są 4 etapy, gdzie wysłuchasz ciekawej historyjki edukacyjnej, posegregować odpady do 12 różnych koszy, a także wziąć udział w quizie. Uczniowie najmłodszych klas mają dostępny jedynie etap sortowania. Po przejściu przez wszystkie etapy trybu nauki nauki, możesz przystąpić do konkursu, podczas którego rywalizujesz ze swoimi kolegami i koleżankami o jak najwyższy wynik w rankingu. W konkursie otrzymasz punkty za każdą poprawną odpowiedź oraz za czas w jakim udzielisz odpowiedzi. To jak? Do dzieła! 🙂

Czy gra jest bezpłatna?

Tak, gra jest dostępna bezpłatnie.

Jak zainstalować grę?

Gra jest dostępna na smartfony w sklepie Google Play. Można również zagrać w przeglądarce internetowej na komputerze. Wejdź w oficjalny sklep z aplikacjami na swoim smartfonie z systemem Android, wpisz “Pogromcy Śmieci”, a następnie pobierz grę za darmo. Po zainstalowaniu i włączeniu gry należy wprowadzić kod dostępu do gry. Jeżeli dalej nie wiesz jak ściągnąć grę, poproś rodzica o pomoc.

Skąd wziąć kod dostępu?

Kody dostępu przekaże ci nauczyciel lub wychowawca za pisemną zgodą rodziców.

Czy mogę zagrać na różnych urządzeniach?

Tak, wystarczy na nowym urządzeniu ponownie pobrać lub uruchomić grę i wprowadzić ten sam kod dostępu, który otrzymałeś od wychowawcy. Wszystkie uzyskane wcześniej wyniki zostaną automatycznie wczytane do nowego urządzenia.

Na jakich platformach mogę zagrać?

W grę możesz zagrać na smartfonach z systemem Android, a także w przeglądarce internetowej na komputerze.

Ile trwa olimpiada?

Czas trwania olimpiady jest określany przez organizatorów konkursu. Dokładną informację znajdziesz w regulaminie, w materiałach promocyjnych gminy lub szkoły, a także na stronach www gminy lub szkoły, jeżeli taka informacja została przez nich udostępniona. Datę rozpoczęcia trybu konkursowego możesz również znaleźć w aplikacji.

Jakie są nagrody?

Informację o tym, czy za uczestnictwo możesz otrzymać nagrody można znaleźć w regulaminie konkursu. Wówczas znajdziesz tam również informację o tym, jakie nagrody są przewidziane dla najlepszych uczestników. Sponsorami nagród mogą być gmina lub partner olimpiady. Nagrody mogą się różnić w poszczególnych szkołach.

Gdzie i kiedy mogę odebrać nagrodę?

Aby odebrać nagrodę najlepiej skontaktować się ze swoim wychowawcą w szkole, który przekaże pełną informację. Informacja ta może być również zawarta w regulaminie.

Skąd czerpać informacje na temat gry?

Najbardziej aktualne informacje na temat gry znajdą Państwo na stronie pogromcysmieci.eu. Informacje mogą być również dostępne na stronach gminy lub szkoły.

Co zrobić jak odinstaluję grę a konkurs jeszcze trwa?

Wystarczy ponownie zainstalować grę i wpisać swój unikalny kod dostępu. Wszystkie uzyskane wcześniej wyniki zostaną automatycznie wczytane do nowego urządzenia.

Do kogo się zgłosić w razie problemów technicznych?

W przypadku wystąpienia problemów technicznych, prosimy wszelkie uwagi kierować na adres e-mail: cok+pogromcysmieci@ammsystems.pl. Nasza obsługa techniczna zajmie się zgłoszeniem.

Jak mogę się skontaktować z organizatorem?

Kontakt do organizatora udostępniony jest w regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości można również porozmawiać z wychowawcą.